Točki za Marka Kastelica v Sieni

Na drugi dirki italijanskega prvenstva v kartingu v Sieni sta v razredu mini 60 nastopila tudi slovenska voznika Mark Kastelic in Matic Preša.

Med 69 vozniki se je Mark Kastelic z dobrimi vožnjami v vseh štirih kvalifikacijskih dirkah uvrstil v finale, Matic Preša pa je bil prepočasen. V finalu je Kastelic v prvi vožnji osvojil 19. mesto, v drugi pa 12. mesto in s tem dve točki za skupni seštevek prvenstva, v katerem je pet dirk. Kastelic je tudi na prvi dirki osvojil dve točki, tako da je po dveh dirkah na 17. mestu skupnega seštevka prvenstva s štirimi točkami.