Cross country DP na Vranskem

V soboto, 22. septembra bo na Centru varne vožnje (off road poligon) na Vranskem dirka državnega prvenstva v cross countryju.


Na dirki bodo tekmovali dirkači kategorije za državno prvenstvo, poleg tega pa se bodo pomerili še številni rekreativci, ki bodo tekmovali v tekmovanju enduro cross country.

Start

 

Kategorija
Category

Ogrevalni krog
Warm up lap

Dirka
Race

Dolžina dirke
Race time

Start 1

 

Quad Bronze
Quad Gold

8:45

09:00 – 10:00

60 min

Start 2

 

Mitas Enduro 65
Mitas Enduro 85

10:15

10.30 – 11:15

45 min

Start 3

 

Bronze
Women

11:30

11:45 – 12:45

60 min

Start 4

 

Silver
Veteran SILVER
Veteran 50
Enduro (1.vožnja / 1.race)

13:15

13:30 – 15:00

90 min

Start 5

 

Diamant
Gold
Veteran GOLD
Mitas Junior 23
Enduro (2.vožnja / 2.race)

15:15

15:30 – 17:30

120 min

Nazaj