V Škednju tretja dirka državnega prvenstva v motokrosu

Nastopili bodo najboljši slovenski motokrosisti, tudi Tim Gajser.


To soboto, 4. maja 2019, bo na motokros stezi v Škednju pri Slovenskih Konjicah v organizaciji AMD Slovenske Konjice tretja dirka za državno prvenstvo v motokrosu. Na njej naj bodo nastopili najboljši slovenski motokrosisti, ki tekmujejo z licenco AMZS, tudi Tim Gajser.

V AMD Slovenske Konjice smo pripravili atraktivno progo, pri čemer nam je pomagal tudi Bogomir Gajser. Prepričani smo, da bo nudila veliko športih užitkov tako tekmovalcem kot gledalcem in da bo naš trud, ki smo ga vložili v organizacijo, poplačan z zadovoljstvom navijačev, še posebej pa tekmovalcev,

je povedala Vilma Ledinek, predsednica AMD Slovenske Konjice.

Uradni trening dirke je predviden od 8.20 do 10.15. Dirka se bo začela ob 10.50.

Podelitev bo po končani zadnji vožnji.

Vabljeni! 

Urnik dirke državnega prvenstva

1. vožnja
KATEGORIJA ČAKALNA CONA START DIRKE DOLŽINA DIRKE
MX Veterani 40 in 50 10:40 10:50 20 min + 2 kroga
MX65 11:20 11:30 12 min + 2 kroga
MX50 11:50 12:00  10 min + 2 kroga
MX85 12:20  12:30 15 min + 2 kroga
MX125  12:45 12:55 25 min + 2 kroga
MX Open in MX2 13:20 13:30 25 min + 2 kroga
2. vožnja
KATEGORIJA ČAKALNA CONA START DIRKE DOLŽINA DIRKE
MX Veterani 40 in 50 14:30 14:40 20 min + 2 kroga
MX65 15:10  15:20 12 min + 2 kroga
MX50  15:40 15:50  10 min + 2 kroga
MX85 16:10 16:20 15 min + 2 kroga
MX125  16:45 16:55 25 min + 2 kroga
MX Open in MX2 17:30 17:40 25 min + 2 kroga

 

Nazaj