V soboto podelitev medalj PP in RT za sezono 2017

|

Vabimo vas na podelitev medalj za pokalna prvenstva in rekreativna tekmovanja 2017, ki bo v soboto, 21. oktobra od 14. ure naprej na AMZS Centru varne vožnje na Vranskem.


Medalje bodo prejeli prvi trije uvrščeni tekmovalci v posamezni kategoriji. Podelitev bo potekala za pokalno prvenstvo in rekreativno tekmovanje v panogah: motokros, trial, skuter, starodobniki, supermoto in cross country. Kartisti bodo medalje za pokalno tekmovanje prejeli na podelitvi za panogo karting, ki bo po tekmovanju Rotax Grand Final.

Že ob 10. uri se bo na Vranskem začelo finale državnega prvenstva in rekreativnega tekmovanja v cross countryju.

 

ZMAGOVALCI POKALNEGA IN REKREATIVNEGA TEKMOVANJA PO PANOGAH (seštevek Cross countryja bo znan v soboto po dirki)

MOTOKROS

MXP 2

  1. Miha BUBNIČ
  2. Miran KOVAČIČ
  3. Maks MAUSSER

MXP OPEN

  1. Anej DOPLIHAR
  2. Luka FRIGELJ
  3. Rok MAVRIČ

MXR 50 Absolutni seštevek

  1. Miha VRH
  2. Gal GERŠAK
  3. Matej CENCELJ

MXR 50 Samo rekreativni vozniki

  1. Tai VIDOVIČ
  2. Nejc JAMNIK
  3. Vid OPREŠNIK

MXR 65

  1. Žiga GREBENC
  2. Miha NUČIČ
  3. Tine NOVAK

MXR 85 

  1. Gal HAUPTMAN
  2. Matija JERMAN
  3. Andrej ILIČ

MXR 2

  1. Luka KLJUN
  2. Primož KALUŽA
  3. Matevž AHČIN

MXR OPEN

  1. Željko MAKOVEC
  2. Tadej SEDAR
  3. Uroš HORJAK

MXR VETERANI 1 Absolutni seštevek

  1. Tomaž JANKOVIČ
  2. Leon FERŠ
  3. Darko HAFNER

MXR VETERANI 1 Samo rekreativni vozniki

  1. Zlatko VAUPOTIČ
  2. Denis ZELKO
  3. Smiljan PERNEK

MXR VETERANI 2 Absolutni seštevek

  1. Alojz VOGRINC
  2. Bojan GORIŠEK
  3. Gorazd VIDIC

MXR VETERANI 2 Samo rekreativni vozniki

  1. Vojko KRIŽAN
  2. Robert HRIBAR
  3. Bojan ŠKUFCA

 

SKUTER, SUPERMOTO, STARODOBNIKI GP 50

SKUTER OPEN

  1. Silvano MLADOVAN
  2. Matija FANTINIČ
  3. Alen FRANZA

STARODOBNIKI GP 50

  1. Robert MLADOVAN
  2. Tom KOKALJ
  3. Silvano MLADOVAN

SUPERMOTO ASFALT

  1. Matija SRNEL
  2. Zorko MIKAC
  3. Tilen PEROCI

 

TRIAL

TRIAL T1 Rdeča

  1. Christopf GASSER
  2. Omar AL HIASAT
  3. Peter HARRICH

TRIAL T2 Modra

  1. Alex VENCL
  2. Gregor Skopec
  3. Sandi SMOLIČ

TRIAL T3 Rumena

  1. Lan ZORMAN
  2. Darko ČATER
  3. Uroš PRISTOVNIK

TRIAL T4 Bela

  1. Gal ČRNKOVIČ
  2. Zoran STANOVNIK
  3. Gal STANOVNIK

TRIAL T5 Bela

  1. Tjaša FIFER
  2. Maja ZORMAN
  3. Alenka PREŠA

 

Nazaj