Podelitev priznanj najboljšim motokrosistom

|

V AMD Orehova vas so gostili najboljše motokrosiste državnega, pokalnega in amaterskega prvenstva letošnje sezone, ki so prejeli priznanja AMZS za dosežke v letu 2015. Priznanja za mladinske razrede PP MX50, DP MX65 in MX 85 bodo podlejena na slovesni podelitvi 25.11. v Ljubljani.

DRŽAVNO PRVENSTVO

UNIOR DP MX 125

  1. Luka Milec (AMD Slovenske Konjice) 286 točk
  2. Miha Bubnič (AMD Beli kamen) 247 točk
  3. Jaka Završan (AMD Trebnje) 231 točk

UNIOR DP MX2

  1. Jan Pancar (AMD Šentvid pri Stični) 276 točk
  2. Anej Doplihar (MK Team Fortuna) 252 točk
  3. Nejc Gajser (Motocross Ski Gajser Team) 171 točk 

UNIOR DP Open

  1. Tim Gajser (Motocross Ski Gajser Team) 225 točk
  2. Toni Mulec (MK Slovenj Gradec) 175 točk
  3. Ian Oskar Katanec (MK Slovenj Gradec) 151 točk

UNIOR DP Veterani 40

  1. Bogomir Gajser (Motocross Ski Gajser Team) 250 točk
  2. Igor Pancar (AMD Šentvid pri Stični) 202 točk
  3. Tomaž Jankovič (AMD Slovenske Konjice) 184 točk

UNIOR DP Veterani 50

  1. Alojzij Fortuna (MK Team Fortuna) 300 točk
  2. Gorazd Vidic (Motocross Ski Gajser Team) 254 točk
  3. Branko Kavšek (AMD Šentvid pri Stični) 104 točk

POKALNO PRVENSTVO

MX2 R1

  1. Miha Bubnič (AMD Beli kamen) 172 točk
  2. Jaka Završan (MK Trebnje) 152 točk
  3. Miran Kovačič (AMD Trebnje) 126 točk

MX2 R2

  1. Luka Štempihar (AMD Kranj) 169 točk
  2. Jan Kralj (AMD Orehova vas) 151 točk
  3. Tadej Dolinar (AMD Trbovlje) 147 točk

MX Open R1

  1. Matjaž Grušovnik (ŠD AMS Grušovnik) 180 točk
  2. Rok Virant (AMD Šentvid pri Stični) 178 točk
  3. Ian Oskar Katanec (AMD Slovenj Gradec) 171 točk

MX Open R2

  1. Chris Sosolič (Motokros društvo Brda) 239 točk
  2. Matic Žitnik (AMD Brežice) 200 točk
  3. Rok Mavrič (Motokros društvo Brda) 158 točk

MX R3

  1. Luka Frigelj (AMD Brežice) 356 točk
  2. Jan Švab (AMD Radovljica) 349 točk
  3. Nik Čekada (AMD Beli kamen) 294 točk

MX Veterani 1

  1. Tomaž Jankovič (AMD Slovenske Konjice) 211 točk
  2. Boštjan Braniselj (MSK Notranjska) 179 točk
  3. Leon Ferš (AMD Slovenske Konjice) 166 točk

MX Veterani 2

  1. Alojzij Fortuna (MK team Fortuna) 150 točk
  2. Branko Kavšek (AMD Šentvid pri Stični) 120 točk
  3. Bojan Škufca (NIX moto klub Semič) 106 točk

MX Amater

  1. Tadej Sedar (Slo) 169 točk
  2. Boštjan Milat (AMD Brežice) 149 točk
  3. Allen Kovačič (AMD Štefan Kovač) 139 točk

Nazaj