Komisije in sklepi

STROKOVNI SVET ZA AVTO-MOTO ŠPORT
mandatno obdobje 2018 - 2021

JOŽEF ŽUNKOVIČ, predsednik
ROMAN JERNEJC
HERMAN JAKOLIČ
IGOR KOLENKO
ERIK LOGAR
SLAVKO ŠAUER
SEVERIN SAJEVEC
ALJOŠA BRDNIK
PETER TOMAŽIČ

PANOŽNE KOMISIJE ZA AVTO-MOTO ŠPORT

MOTOKROS

HERMAN JAKOLIČ, predsednik
ALEŠ ZAJEC
SAŠO KRAGELJ
IVAN PLOHL
ANDREJ RUS
MATEJ ŠTEH

SPEEDWAY

IGOR KOLENKO, predsednik
TOMAŽ POŽRL
GREGOR ARNŠEK

CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM IN SUPERMOTO

ERIK LOGAR, predsednik
JERNEJ ŽAJDELA
JANEZ PROSENIK
MARINO ŠTOK
TADEJ CIJAN

STARODOBNI MOTOCIKLIZEM

SLAVKO ŠAUER, predsednik
JOŽEF CERAR
GREGA SICHERL

CROSS COUNTRY

BOJAN GEISER

TRIAL

SEVERIN SAJEVEC

KARTING

ROMAN JERNEJC, predsednik
UROŠ LANGERHOLC
ALOJZ MELAVC
JAKOB JAKUPOVIČ

TEHNIČNA KOMISIJA

ALJOŠA BRDNIK, predsednik
IZAK ŠANTEJ
ANTON RAVBAR
MARINO ŠTOK
MIRKO ŽOHAR  

OKOLJEVARSTVO

PETER TOMAŽIČ

SKLEPI KOMISIJ

STROKOVNI SVET

1. seja, 20. 12. 2017

korespondenčna seja, 21. 3. 2018

SPEEDWAY

1. seja, 9. 1. 2018

MOTOKROS

1. seja 18. 1. 2018

STARODOBNI MOTOCIKLIZEM

1. seja, 11. 1. 2018

KARTING

1. seja, 18. 1. 2018