Mednarodni koledar tekmovanj 2018

SPEEDWAY

SVETOVNO PRVENSTVO - SPEEDWAY GRAND PRIX

12. maj Varšava POLJSKA  
26. maj Praga ČEŠKA  
30. junij Horsens DANSKA  
7. julij Hallstavik ŠVEDSKA  
21. julij Cardiff VELIKA BRITANIJA  
11. avgust Malilla ŠVEDSKA  
25. avgust  Gorzow POLJSKA  
8. september KRŠKO SLOVENIJA  
22. september Teterow NEMČIJA  
6. oktober Torun POLJSKA  
tbc Melbourne AVSTRALIJA  
       
SPEEDWAY GRAND PRIX KVALIFIKACIJE  
19. maj Žarnovica SLOVAŠKA Q1
19. maj Slangerup DANSKA Q2
19. maj Lonigo ITALIJA Q3
21. maj Abensberg NEMČIJA Q4
28. julij Landshut NEMČIJA Challenge
MOTOKROS

SVETOVNO PRVENSTVO - MOTOCROSS GRAND PRIX IN EVROPSKO PRVENSTVO

 4. marec Nequen ARGENTINA  
18. marec Valkenswaard NIZOZEMSKA  + EMX 125
25. marec Redsand ŠPANIJA  + EMX 250
8. april Pietramurata ITALIJA  + EMX 125
15. april Agueda PORTUGALSKA + EMX 250 
1. maj Orlyonok RUSIJA + EMX 250
13. maj Kegums LATVIJA + EMX 125, EMX 250
20. maj Teutschenthal NEMČIJA + EMX 125
3. junij Matterley Basin VELIKA BRITANIJA + EMX 250
10. junij St. Jean d'Angely FRANCIJA + EMX 125, EMX 250
17. junij Ottobiano ITALIJA + EMX 250
1. julij Pangkal Pinang INDONEZIJA  
 8. julij Semarang INDONEZIJA  
22. julij Loket ČEŠKA + finale EMX 65, EMX 85
5. avgust Lommel BELGIJA + EMX 125, EMX 250
12. avgust Uddevalla ŠVEDSKA + EMX 125, EMX 250 
19. avgust Frauenfeld ŠVICA + EMX 125, EMX 250 
2. september Afyon TURČIJA  
16. september Assen NIZOZEMSKA + EMX 125, EMX 250
30. september Imola ITALIJA  
       
EKIPNO SVETOVNO PRVENSTVO - MOTOCROSS OF NATIONS  
7. oktober Red Bud ZDA  
       
MLADINSKO SVETOVNO PRVENSTVO     
 26. avgust Horsham AVSTRALIJA  
       
EVROPSKO PRVENSTVO - EMX 65 / EMX 85, JUGOZAHODNA CONA
18. marec Bosisio Parini ITALIJA  
22. april BREŽICE SLOVENIJA  
20. maj Brou FRANCIJA  
27. maj Fernao Joanes PORTUGALSKA  
       
EVROPSKO PRVENSTVO - EMX OPEN  
22. april BREŽICE SLOVENIJA  
29. april Kishukunlachaza MADŽARSKA  
13. maj Kovel UKRAJINA  
17. junij Mladina HRVAŠKA  
24. junij Globare SRBIJA  
       
CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM

SVETOVNO PRVENSTVO - ENDURANCE

14.-17. september Bol d'Or FRANCIJA 8 ur (2017)
21.-22. april Le Mans FRANCIJA 12 ur
10.-12. maj Slovakiaring SLOVAŠKA 8 ur
7.-9. junij Oschersleben NEMČIJA 8 ur
27.-29. julij Suzuka JAPONSKA 8 ur
       
KARTING

SVETOVNO PRVENSTVO

 
6.-9. september Genk BELGIJA KZ + International Supercup KZ2
20.-23. september Kristianstad ŠVEDSKA OK / OKJ
       
EVROPSKO PRVENSTVO  
19.-22. april Sarno ITALIJA OK / OKJ
17.-20. maj PF International VELIKA BRITANIJA OK / OKJ
14.-17. junij Ampfing NEMČIJA OK / OKJ
2.-5. avgust Essay FRANCIJA OK / OKJ
       
3.-6. maj Salbris FRANCIJA KZ / KZ2
12.-15. julij Lonato ITALIJA KZ / KZ2
       
CIK-FIA ACADEMY TROPHY  
3.-6. maj Salbris FRANCIJA  
12.-15. julij Lonato ITALIJA  
6.-9. september Genk BELGIJA  
       
CIK-FIA ENDURANCE  
28.-30. september Le Mans FRANCIJA