Predstavitev AMZS Šole vožnje

AMZS Šola vožnje je vaš Pravi prijatelj na poti do vozniškega izpita. Z dolgoletnimi izkušnjami na področju poučevanja, strokovno usposobljenim kadrom in vsakodnevnim deljenjem neprecenljivega znanja v središče poučevanja postavljamo potrebe kandidatov. Z velikim posluhom za želje, osebnim pristopom, prilagodljivostjo in skrbnostjo nismo le vaš sopotnik na poti do vozniškega izpita, ampak z učenjem za življenje pomembno prispevamo k vaši varnosti in varnosti drugih udeležencev v prometu.

Praktično usposabljanje izvajamo s sodobno floto vozil in izkušenimi učitelji vožnje na področju Ljubljane in okolice, Maribora in Trebnjega.

Usposabljanje je pri nas mogoče opraviti v slovenskem, hrvaškem, srbskem, angleškem in celo ruskem jeziku.

AMZS Šola vožnje je prava izbira

• Celovita podpora na poti do vozniškega izpita.
  • Praktično usposabljanje za AM, A1, A2, A in B kategorijo.
  • Izvedba tečajev iz cestno prometnih predpisov (CPP).
  • Ugodne cene paketov.
  • Popusti za člane AMZS.

Z nasmehom na obrazu vas sprejmemo v pisarni v Ljubljani in Trebnjem, kjer vam bomo stali ob strani pri vseh korakih, ki vas bodo na koncu poti nagradile z nazivom varni voznik.

Tečaj CPP

Prijavite se na tečaj CPP pri priznanih inštruktorjih. V enem tednu boste predelali vso potrebno teorijo!

Oglasna sporočila