Predstavitev šole vožnje AMZS

AMZS Šola vožnje je prvotno nastala z združitvijo avtošol AMD Zvezda Ljubljana, AMD Moste Ljubljana, AMTK Koper-Capodistria in AMD Boris Kidrič Maribor. Danes imamo poslovno enoto v Ljubljani.

Društvene šole vožnje imajo več kot 40-letno tradicijo; naši učitelji vožnje so strokovno usposobljeni, varnost pa postavljamo na prvo mesto svojih vrednot.

V izpitnih centrih dosegamo nadpovprečno uspešnost; svojim učencem pa nudimo več kot zgolj opravljanje izpita - naučimo jih dinamične vožnje in predvidevanja nevarnosti v cestnem prometu.

V juliju 2016 je bila AMZS Šola vožnje pripojena podjetju AMZS d.d. in tako postala ena od njegovih poslovnih enot.

Prvi v Sloveniji - postavljamo nova merila!

Simulacija vožnje za AM, A in B kategorije.

Kaj vam nudimo

• Usposabljanje za kategorije A, B in AM (H-kat)
  • Tečaje CPP in PP
  • Ugodne cene paketov
  • Članom AMZS in njihovim otrokom podarjamo eno uro vožnje za B kategorijo
  • Dijaške in študentske popuste
  • Možnost prilagajanja urnikov in lokacij kandidatom

Bodoči kandidati za voznike pozor!

Pred pričetkom vožnje (praktično usposabljanje) boste morali opraviti IZPIT IZ TEORIJE (teoretični del usposabljanja na izpitnem centru).

Pogoj za opravljanje izpita iz teorije na izpitnem centru so:

• opravljen tečaj CPP (cestno prometnih predpisov), ki traja 24 pedagoških ur,
  • izpit iz PP (prve pomoči), priporočamo tečaj,
  • zdravniško spričevalo (zdravnik medicine dela in športa),
  • veljaven osebni dokument (osebna izkaznica, potni list).

Teoretični del v šoli vožnje za B kategorijo se lahko prične s 16 leti (sprememba). Začetek usposabljanja za ostale kategorije je minimalno 6 mesecev pred dopolnjeno zakonsko določeno starostjo za posamezno kategorijo.

Svetujemo vam, da si ustrezne dokumente (izpit PP in zdravniško spričevalo) pridobite pred ali v času tečaja CPP, da se vožnja lahko začne takoj po opravljenem izpitu iz teorije na izpitnem centru.

Pohitite s prijavami na tečaje.

Termini tečajev za CPP so objavljeni na tej povezavi .
Termini tečajev PP so objavljeni na tej povezavi .
Vabljeni v našo šolo vožnje!

Učimo za življenje!

Še niste član?

75.000 članov že koristi številne ugodnosti. Pridružite se jim!