Koledar in rezultati 2017

MOTOKROS državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe  
9. 4. MX DP-01 Prilipe AMD Brežice SLO

Posebni pravilnik

REZULTATI

30. 4. MX DP-02 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO

Posebni pravilnik *

REZULTATI
14. 5. MX DP-03 Stranska vas AMD Kolpa MXS SLO

Posebni pravilnik *

skupna dirka SLO-HR

REZULTATI
4. 6. MX DP-04 Kozarevac HMS HR

Posebni pravilnik

skupna dirka SLO-HR

REZULTATI
18. 6. MX DP-05 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO Posebni pravilnik REZULTATI
27. 8. MX DP-06 Radizel AMD Orehova vas SLO    
24. 9. MX DP-07 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO    
 *MX65/85 samo rekreativno tekmovanje

MOTOKROS pokalno prvenstvo in rekreativno tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe  
8. 4. MX PP-01 Prilipe AMD Brežice SLO Posebni pravilnik REZULTATI
21. 5. MX PP-02 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO Posebni pravilnik REZULTATI
3. 9. MX PP-03 Škedenj AMD Slovenske Konjice SLO *MX65/85 državno prvenstvo  
10. 9. MX PP-04 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO    
17. 9. MX PP-05 Radizel AMD Orehova vas SLO    
1. 10. MX PP-06 Stranska vas AMD Kolpa MXS SLO *MX65/85 državno prvenstvo  
             
11. 6. MX pokal ekip Radizel AMD Orehova vas SLO Posebni pravilnik - posodobljen
Prijavnica
 
             

ENDURO državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država    
13.-14. 5. EN DP-01 Buzet HMS HR

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI

20. 5. EN DP-02 Red Bull Ring OSK AVT   REZULTATI
24. 6. EN DP-03 Perchau OSK AVT    
16. 9. EN DP-04 St. Georgen OSK AVT    
             

CROSS COUNTRY državno prvenstvo in rekreativno tekmovanje

Dirka Št. dirke Kraj Organizator Država   Opombe
2. 4. XC DP-01 CVV Vransko AMZS SLO Posebni pravilnik REZULTATI
27. 5. XC DP-02 Radizel AMD Orehova vas SLO Posebni pravilnik REZULTATI
30. 9. XC DP-03 Semič AMD Kolpa MXS SLO    
21.10. XC DP-04 CVV Vransko AMZS SLO    
             

SPEEDWAY državno prvenstvo posamezniki

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe  
2. 4.  SW-01 Krško AMD Krško SLO Posebni pravilnik REZULTATI
15. 4. SW-02 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO Posebni pravilnik REZULTATI
1. 7.  SW-03 Petišovci ST Lendava SLO Posebni pravilnik  
             
3. 6. Zlati znak občine Krško in pokal Franca Babiča Krško AMD Krško SLO Posebni pravilnik  
             

CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe  
22.-25. 6. CHD DP-02 Slovakiaring SMF SVK

Stocksport300, Superstock600, Supersport/Moto2, Superstock1000, SBK

*skupaj z endurance svetovnim prvenstvom

Posebni pravilnik

14.-16. 7. CHD DP-03 Red Bull Ring OSK AVT Superstock600, SBK  
28.-30. 7. CHD DP-04 Pannoniaring MAMS MAD vse kategorije  
8.-10. 9. CHD DP-05 Grobnik HMS HRV vse kategorije  
             

MINIMOTO, SKUTER, SUPERMOTO asfalt državno prvenstvo
SUPERMOTO in STARODOBNIKI C1 rekreativno tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator

Država

Opombe  
17. 4. MM DP-01 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO Posebni pravilnik REZULTATI
14. 5. MM DP-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI
4. 6. MM DP-03 Zagreb* HMS HR ODPOVED morebitni nadomestni termin bo objavljen naknadno
20. 8. MM DP-04 Vransko

AMD Lukovica

SLO    
24. 9. MM DP-05 *lokacija še ni potrjena        
8. 10. MM DP-06 *lokacija še ni potrjena        

 

           

TRIAL - državno prvenstvo in rekreativno tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država  
13. 5. TR DP-01 Lukovica AMD Lukovica SLO REZULTATI 
10.-11. 6.* TR DP-02 Pula HMS HR samo pozivna dirka
2. 7. TR DP-03 Vransko   SLO  
20. 8. TR DP-04 Vransko   SLO  
10. 9. TR DP-05 *lokacija še ni potrjena      
           

STARODOBNI MOTOCIKLIZEM - pozivne dirke

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe
20.-21. 5.

SD P-01, Slovenija Classic TT

EMN: 70/222

Središče ob Dravi Društvo starih vozil SLO

Posebni pravilnik

Tehnični pravilnik

Prijavnica

           

KARTING državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe Opombe
9. 4. KK DP-01 Cividale-Čedad AKK Sportstil in CSAI ITA Posebni pravilnik REZULTATI
21. 5. KK DP-02 Novi Marof AKK Sportstil in HAK HR Posebni pravilnik REZULTATI
4. 6. KK DP-03 Ptuj AMD Ptuj SLO   odpoved
4. 6.* KK DP 03 Cividale-Čedad AKK Sportstil ITA Posebni pravilnik samo PP
2. 7. KK DP-04 Vransko AKK Sportstil SLO Posebni pravilnik  
27. 8. KK DP-05 Cividale-Čedad AKK Sportstil in CSAI ITA    
17. 9. KK DP-06 Ptuj AMD Ptuj SLO    
 *nadomestna dirka namesto dirke, predvidene na Ptuju   

KARTING pokal Sportstil

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe Rezultati
5. 3. KKS-01 Latisana AKK Sportstil in CSAI ITA Posebni pravilnik  REZULTATI
9. 4. KKS-02 Cividale-Čedad AKK Sportstil in CSAI ITA Posebni pravilnik REZULTATI
23. 4. KKS-03 Novi Marof AKK Sportstil in HAK HR Posebni pravilnik  REZULTATI
21. 5. KKS-04 Novi Marof AKK Sportstil in HAK HR Posebni pravilnik REZULTATI
4. 6. KKS-05 Ptuj AMD Ptuj SLO    
4. 6.* KKS-05 Cividale-Čedad AKK Sportstil ITA Posebni pravilnik novo prizorišče
2. 7. KKS-06 Vransko AKK Sportstil SLO Posebni pravilnik  
27. 8. KKS-07 Cividale-Čedad AKK Sportstil in CSAI ITA    
17. 9. KKS-08 Ptuj AMD Ptuj SLO    
             

 KARTING pokal ROK

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opombe
16. 4. KKR-01 Adria CSAI ITA  
21. 5. KKR-02 Adria CSAI ITA  
4. 6. KKR-03 Lignano CSAI ITA  
2. 7.  KKR-04 Vransko AKK Sportstil SLO  
17. 9.  KKR-05 Ptuj AMD Ptuj SLO