Koledar in rezultati 2019

MOTOKROS

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
14. 4. MX-01   Prilipe pri Brežicah AMD Brežice    
22. 4. MX-02   Stranska vas, Semič AMD Kolpa MXS    
4. 5.  MX-03   Škedenj AMD Slovenske Konjice    
1. 6. MX-04   Radizel AMD Orehova vas    
25. 6. MX-07   Zabok HMS    
1. 9. MX-05   Mačkovci AMD Štefan Kovač    
15. 9. MX-06   Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični    
             

POKALNO IN REKREATIVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
31. 3. MXP-01   Mačkovci AMD Štefan Kovač    
13. 4. MXP-02   Prilipe pri Brežicah AMD Brežice    
8. 6. MXP-03   Škedenj AMD Slovenske Konjice    
7. 9. MXP-04   Radizel AMD Orehova vas    
29. 9. MXP-05   Stranska vas, Semič AMD Kolpa MXS    
             

SPEEDWAY

DRŽAVNO PRVENSTVO POSAMEZNIKI

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
6. 4. SW-01   Krško AMD Krško    
20. 4. SW-02   Ljubljana AMTK Ljubljana    
13. 7.

SW-03

  Petišovci ST Lendava    
             

POKALNO PRVENSTO KLUBOV

Datum Št. dirke Nasprotniki Organizator Posebni pravilnik Rezultati
10. 5.

SWP-01

ST Lendava - AMTK Ljubljana ST Lendava    
11. 5. SWP-02 AMTK Ljubljana - ST Lendava AMTK Ljubljana    
22. 6.

SWP-04

AMD Krško - AMTK Ljubljana AMD Krško    
17. 8.

SWP-03

ST Lendava - AMD Krško ST Lendava    
28. 9. SWP-05 AMTK Ljubljana - AMD Krško AMTK Ljubljana    
12. 10. SW PP-06 AMD Krško - ST Lendava AMD Krško    
           

SKUTER, MINIMOTO, OHVALE, SUPERMOTO, PITBIKE, OLDTIMER 50 GP

DRŽAVNO PRVENSTVO in REKREATIVNO TEKMOVANJE

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
22. 4. SMS-01   Vrtojba GAS Vrtejba    
19. 5. SMS-02   Vrtojba AKK Šempeter    
2. 6. SMS-03   Raceland Krško AMTK Koper    
24. 8. SMS-04   Vransko AMD Lukovica    
15. 9. SMS-05   tba tba    
13. 10. SMS-06   Vrtojba GAS Vrtejba    
             

 KARTING

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
16. 6.* KK-01   Slovenja vas AMD Ptuj    
7. 7. KK-02   Vransko AKK Sportstil    
4. 8. KK-03   Čedad AKK Sportstil    
29. 9. KK-04   Slovenja vas AMD Ptuj    
             

 * dirka se ne točkuje za DP v razredih OKJ, Rotax Junior MAX ter KZ2

POKALNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
24. 3. KKP-01   Jesolo (ITA) AMF

Pravilnik  Prijava

 
14. 4. KKP-02   Slovenja vas HAKS

Pravilnik

Prijava

 
19. 5. KKP-03   Ada Huja (SRB) AMSS    
9. 6. KKP-04   Novi Marof (HR) HAKS    
16. 6. KKP-05   Slovenja vas AMD Ptuj    
7. 7. KKP-06   Vransko AKK Sportstil    
4. 8. KKP-07   Čedad (ITA) AKK Sportstil    
1. 9. KKP-08   Ada Huja (SRB) AMSS    
15. 9. KKP-09   Bruck (A) AMF    
             


POKAL ROK

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
14. 4. KKP-10   Adria (ITA) CSAI    
26. 5. KKP-11   Jesolo (ITA) CSAI    
30. 6. KKP-12   Lonato (ITA) CSAI    
7. 7. KKP-13   Vransko AMD Ptuj    
             

TRIAL

DRŽAVNO PRVENSTVO in REKREATIVNO TEKMOVANJE

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
11. 5. TR-01   Lukovica AMD Lukovica    
1. 6. TR-02   Jaska (HR) HMS    
24. 8. TR-03   Vransko AMD Lukovica    
7. 9. TR-04   Verd tba    
14. 9. TR-05   Jaska HMS    
             

CROSS COUNTRY

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
24. 3. XC-01   Buzet (HR) MZS    
25. 5. XC-02   Žiri MZS    
21. 9. XC-03   Vransko MZS    
5. 10. XC-04   Slovenj Gradec MZS    
26. 10. XC-05   Ribnik MZS    
             

MEDNARODNE DIRKE V SLOVENIJI

Datum Panoga Rang Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
1. 5. Speedway EP, kvalifikacije Krško AMD Krško Pravilniki  
26. 5. Starodobniki Pozivna dirka Središče ob Dravi DSC Središče ob Dravi    
1. 6. Speedway Svetovno prvenstvo Krško AMD Krško    
15. 6. Karting Srednje evropska cona Slovenja vas AMD Ptuj    
29. 6. Motokros Evropsko prvenstvo Šentvid pri Stični AMD Šentvid pri Stični    
7. 7. Karting Srednje evropska cona Vransko AKK Sporstil    
24. 8. Starodobniki Alpe Adria Vransko AMD Lukovica    
 14. 9. Speedway  Pozivna - Zlati znak in pokal F. Babiča  Krško AMD Krško