Koledar in rezultati 2016

Koledar 2016

Motokros - državno prvenstvo Slovenije

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
13. 3. MX DP-01 Prilipe AMD Brežice SLO REZULTATI 
24. 4. MX DP-02 Škedenj AMD Slov. Konjice SLO REZULTATI 
27. 4. MX DP-03 Semič AMD Krupa MXS SLO REZULTATI 
22. 5. MX DP-04 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO REZULTATI 
21. 8. MX DP-05 Zabok HMS HR REZULTATI 
18. 9. MX DP-06 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO REZULTATI
2. 10. MX DP-07 Radizel AMD Orehova vas SLO REZULTATI

Motokros pokalno in amatersko tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
17. 4. MX PP-01 Mačkovci AMD Štefan Kovač SLO REZULTATI 
15. 5. MX PP-03 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični SLO dirka ne bo nadomeščena
28. 8. MX PP-04 Semič NIX Moto klub SLO REZULTATI 
4. 9. MX PP-05 Škedenj AMD Slov. Konjice SLO REZULTATI 
11. 9. MX PP-06 Slovenj Gradec AMD Slovenj Gradec SLO dirka ne bo nadomeščena
1. 10. MX PP-02 Radizel AMD Orehova vas SLO REZULTATI
9. 10. MX PP-07 Prilipe AMD Brežice SLO REZULTATI

Cestno hitrostni motociklizem državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
14. 5.  CHD-01 Slovakiaring SMF SVK REZULTATI
15. 5. CHD-02 Slovakiaring SMF SVK REZULTATI
4. 6. CHD-03 Pannoniaring MAMS MAD REZULTATI
5. 6. CHD-04 Pannoniaring MAMS MAD REZULTATI
18. 6. CHD-05 Grobnik HMS HR REZULTATI
19. 6. CHD-06 Grobnik HMS HR REZULTATI
24. 9.  CHD-07 Slovakiaring SMF SVK REZULTATI
25. 9. CHD-08 Slovakiaring SMF SVK REZULTATI
           

Speedway državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
27. 3. SW-01 Krško AMD Krško SLO REZULTATI
9. 4. SW-02 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO nov termin 2. 7.
18. 6. SW-03 Lendava ST Lendava SLO REZULTATI
2. 7.  SW-02 Ljubljana AMTK Ljubljana SLO

REZULTATI

23. 7. SW-04 Donji Kraljevec HMS HR REZULTATI
30. 7. SW-05 Gyula MAMS MAD REZULTATI

Speedway državno prvenstvo parov

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
29. 3. SWP-01 Praga ACCR CZE REZULTATI
25. 7.* SWP-02 Pardubice ACCR CZE

REZULTATI     VOŽNJE

24. 7.

SWP-03 Žarnovica SMF SVK REZULTATI
21. 8. SWP-04 Donji Kraljevec HMS HR REZULTATI
1. 10. SWP-05 Krško AMD Krško SLO REZULTATI
2. 10. SWP-06 Lendava ST Lendava SLO dirka je odpadla
22. 10. SWP-07 Gyula MAMS MAD dirka je odpadla
*nadomestni termin namesto 30. 3.

Karting državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
17. 4. KK DP-01 Vransko AKK Sportstil SLO REZULTATI 
22. 5. KK DP-02 Novi Marof AKK Sportstil in HAK HR REZULTATI 
5. 6. KK DP-03 Ptuj AMD Ptuj SLO ODPOVED 
12. 6. KK DP-04 Čedad AKK Sportstil in CSAI ITA REZULTATI 
17. 7. KK DP-05 Vransko AKK Sportstil SLO REZULTATI 
21. 8. KK DP-06 Čedad AKK Sportstil in CSAI ITA REZULTATI
18. 9. KK DP-07 Novi Marof AKK Sportstil in HAK HR REZULTATI

Karting pokal SPORTSTIL

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
20. 3. KKS-01  Lignano AKK Sportstil in CSAI  ITA REZULTATI 
17. 4.  KKS-02 Vransko AKK Sportstil  SLO REZULTATI 
22. 5.  KKS-03 Novi Marof AKK Sportstil in HAKS  HR  REZULTATI 
5. 6.  KKS-04 Ptuj AMD Ptuj  SLO ODPOVED
12. 6.  KKS-05 Čedad AKK Sportstil in CSAI  ITA REZULTATI 
17. 7.  KKS-06 Vransko AKK Sportstil  SLO REZULTATI 
6. 8.  KKS-07 Bruck AKK Sportstil  AVT REZULTATI 
21. 8.  KKS-08 Čedad AKK Sportstil in CSAI  ITA REZULTATI
18. 9.  KKS-09 Novi Marof AKK Sportstil in HAKS  HR REZULTATI

Karting pokal ROK

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
17. 4.  KKR-01  Vransko  AKK Sportstil  SLO  
8. 5.   KKR-02  Jesolo  CSAI  ITA  
5. 6.   KKR-03  Lignano  CSAI  ITA  
19. 6.   KKR-04  Adria  CSAI  ITA  
17. 7.   KKR-05  Vransko  AKK Sportstil  SLO  

Minimoto in skuter državno prvenstvo in pokalno tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
22. 5. MM/SK-01 Vrtojba ŠKD Gas Vrtejba SLO REZULTATI 
5. 6. MM/SK-02 Vrtojba ŠKD Gas Vrtejba SLO REZULTATI 
19. 6. MM/SK-03 Krško AMD Domžale SLO ODPOVED
14. 8. MM/SK-04 Virovitica HMS HR REZULTATI 
21. 8. MM/SK-05 Vransko AMD Lukovica SLO REZULTATI 
2. 10. MM/SK-06 Vrtojba ŠKD Gas Vrtejba SLO REZULTATI
           

Supermoto državno prvenstvo 

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
7.5. - 8.5.  SM-01  Pula  HMS  HR

ODPOVED

4. 6. - 5. 6.   SM-02  Kula  AMSS  SRB ODPOVED
5. 6. SM-01 Spielberg Red Bull Ring Supermoto Austria & Team FuelBlasters AVT REZULTATI 
19. 6. SM-02 Jesolo Off Road Pro Racing ITA REZULTATI 
7. 8.  SM-03 Cheb Supermoto Austria CZ REZULTATI  

Supermoto amatersko tekmovanje in Bigfoot Supermoto

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
22. 5.  SMA-01 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO REZULTATI 
5. 6.  SMA-02 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO REZULTATI
19. 6.  SMA-03 Krško AMD Domžale SLO  ODPOVED
21. 8.  SMA-04 Vransko AMD Lukovica SLO  
2. 10.  SMA-05 Vrtojba ŠKD GAS Vrtejba SLO  
           

Starodobni motociklizem državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
11. 6.

SD-01

Katarina Magnet Trbovlje SLO REZULTATI 
11. 6.

SD-02

Katarina Magnet Trbovlje SLO REZULTATI 
30. 7.  SD-03 Malkovec Hrast Tržišče SLO REZULTATI 
30. 7. SD-04 Malkovec Hrast Tržišče   REZULTATI 
21. 8.  SD-05 Vransko AMD Lukovica SLO REZULTATI 
           

Enduro državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
23. 4. EN-01 Buzet HMS HR REZULTATI 
24. 4.  EN-02 Buzet HMS HR REZULTATI
18. 6. EN-03 Kreševo BIHAMK BIH REZULTATI
19. 6. EN-04 Kreševo BIHAMK BIH REZULTATI
10. 9.  EN-05 Jaska - Mladina HMS HR nov termin 25. 9.

oktober (datum bo potrjen

naknadno)

EN-06 Mala Mlaka HMS HR  

Cross country državno prvenstvo

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
2. 4.  XC-01  Buzet  ORZS  HR  
16. 4.   XC-02  Slovenj Gradec  ORZS  SLO  
7. 5.  XC-03  Žiri  ORZS  SLO REZULTATI 
3. 7.  XC-04  Ribnik  ORZS  HR  
3. 9.   XC-05 Lovrenc na Pohorju  ORZS  SLO nova lokacija - LEMBERG
15. 10.  16. 10.  XC-06  Verd  ORZS  SLO REZULTATI

Trial državno prvenstvo in amatersko tekmovanje

Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Opomba
17.4. TR DP-01  Vransko Inmoto SLO REZULTATI
15. 5. TR DP-02 Padova FMI ITA REZULTATI
16. 7.  TR DP-03  Vransko Inmoto  SLO REZULTATI
17. 7. TR DP-04  Vransko  Inmoto  SLO  REZULTATI
27. 8. TR DP-05 Verd   SLO  
9. 10.  TR DP-05 Verona FMI ITA  

Ostale mednarodne dirke v Sloveniji

Datum Rang Kraj Organizator Panoga Opomba  
3. 4. EP Prilipe AMD Brežice motokros  EMX 65/85/Open REZULTATI
30. 4.  SP Krško AMD Krško spidvej  SGP REZULTATI
14. 5.  EP Ljubljana AMTK Ljubljana spidvej  EP polfinale REZULTATI
29. 5.  EP Radizel AMD Orehova vas motokros  EMX 65/85/Open REZULTATI
             
             

SP - svetovno prvenstvo
EP - evropsko prvenstvo
AA - prvenstvo Alpe Adria
POZ - pozivna dirka

ALPE ADRIA

CESTNO HITROSTNE DIRKE

Datum Kraj Država Rezultati
 15.-17. 5. Slovakiaring SVK REZULTATI
 3.-5. 6.  Pannoniaring  MAD REZULTATI
 17.-19. 6. Grobnik HRV REZULTATI
 15.-17. 7. Most ČEŠ REZULTATI
 23.-25. 9. Slovakiaring SVK  
       

STARODOBNI MOTOCIKLIZEM

Datum Kraj Država Rezultati
 20.-21. 8.  Grobnik Hrvaška REZULTATI
       

ENDURO

Datum Kraj Država Rezultati
 16.-17. 4. Ber MAD REZULTATI
 23.-24. 4. Buzet HRV REZULTATI
 11.-12. 6.  Paradfurdo MAD

REZULTATI 1

REZULTATI 2

 18.-19. 6. Kreševo BIH REZULTATI 
 3.-4. 9. Gelnica SVK  
 TRENUTNI skupni vrstni red  
       

SREDNJE EVROPSKA CONA FIA CEZ

KARTING

Datum Kraj Država Rezultati