Nacionalni koledar in rezultati 2018

MOTOKROS

DRŽAVNO PRVENSTVO

(+ PP MX 50)

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati

11. 3. 

1. 4.

MX DP-01 20/212  Prilipe pri Brežicah AMD Brežice

Pravilnik

Urnik

REZULTATI
31. 3. MX DP-02   Zabok - Hrvaška MK Zabok - HMS Pravilnik REZULTATI
6. 5.  MX DP-03 20/213 Škedenj AMD Slovenske Konjice Pravilnik REZULTATI
24. 6. MX DP-04 20/214 Mačkovci AMD Štefan Kovač Pravilnik REZULTATI
23. 9. MX DP-06 20/215 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični Pravilnik REZULTATI

7. 10.

6. 10.*

MX DP-05 20/216 Radizel AMD Orehova vas Pravilnik REZULTATI

*Dirka je prestavljena na soboto, 6. oktober. Na dirki DP bodo podeljene tudi medalje za PP/RT.

Letna prijavnica MX DP       

POKALNO IN REKREATIVNO PRVENSTVO 
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
20. 5. MX PP-01 20/345 Radizel AMD Orehova vas Pravilnik REZULTATI
3. 6. MX PP-02 20/353 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični Pravilnik REZULTATI
2. 9. MX PP-03 20/378 Škedenj AMD Slovenske Konjice Pravilnik REZULTATI
9. 9.* MX PP-04   Prilipe pri Brežicah AMD Brežice    

 *dirka, načrtovana v Prilipah, zaradi logističnih težav organizatorja, odpade

Letna prijavnica MX PP in RT

SPEEDWAY

DRŽAVNO PRVENSTVO POSAMEZNIKI
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
1. 4. SW DP-01 50/200  Krško AMD Krško Posebni pravilnik REZULTATI
14. 4. SW DP-02 50/201 Ljubljana AMTK Ljubljana Posebni pravilnik REZULTATI
4. 8. SW DP-03 50/202 Petišovci ST Lendava Posebni pravilnik REZULTATI
             
POKALNO PRVENSTVO KLUBOV
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
tba SWE-01   Krško AMD Krško    
9. 6. SWE-02 50/307 Ljubljana AMTK Ljubljana Posebni pravilnik Rezultati
30. 6.* SWE-03   Petišovci ST Lendava dirka je prestavljena, nov datum bo znan naknadno  
POZIVNA DIRKA - Zlata čelada občine Krško
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
24. 6. ZZ-01  50/334 Krško AMD Krško Posebni pravilnik REZULTATI


CHD - MINIMOTO, SKUTER, SUPERMOTO

DRŽAVNO PRVENSTVO, POKALNO IN REKREATIVNO TEKMOVANJE
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
6. 5.* MM/SK DP-01

12/219, 13/214,

23/238, 70/233

Raceland Irace Racing Team

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI
20. 5. MM/SK DP-02

12/226, 13/215,

23/248, 70/249

Vrtojba GAS Vrtejba Posebni pravilnik REZULTATI
3. 6. MM/SK DP-03   Vrtojba Minimotoklub Obala Racing Posebni pravilnik REZULTATI
19. 8. MM/SK DP-04 70/266 Vransko AMD Lukovica

Posebni pravilnik

Urnik

Prijavnica

REZULTATI
9. 9. MM/SK DP-05 12/235, 13/225, 23/236, 70/267 Krško AMTK Koper

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI
14. 10. MM/SK DP-06   Slovenja vas tba    
             

CHD - CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM

DRŽAVNO PRVENSTVO

ALPE ADRIA CHAMPIONSHIP in SUPERSPORT 300 EUROPEAN CHAMPIONSHIP

Datum Št. dirke EMN Kraj Država Organizator Posebni pravilnik Rezultati
4.-6. 5. CHD DP-01 701/01 Slovakiaring SVK Lutec Racing Posebni pravilnik REZULTATI
29. 6.-1. 7. CHD DP-02 701/03  Pannoniaring MAD Lutec Racing Posebni pravilnik REZULTATI
27.-29. 7. CHD DP-03 701/04  Grobnik HR Lutec Racing Posebni pravilnik REZULTATI
31. 8.-2. 9. CHD DP-04 701/05  Red Bull Ring AVT Lutec Racing Posebni pravilnik REZULTATI
            Skupni vrstni red Alpe Adria 

STARODOBNI MOTOCIKLIZEM

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
19.-20. 5. SD PP-01 pozivna dirka 70/232 Središče ob Dravi Društvo starih vozil Središče ob Dravi

Posebni pravilnik

Tehnični pravilnik

Prijavnica

REZULTATI
19. 8. Alpe Adria 70/266  Vransko AMD Lukovica

Posebni pravilnik - EN

Urnik

Prijavnica Alpe Adria

Prijavnica - DP

REZULTATI
             

TRIAL

DRŽAVNO IN REKREATIVNO PRVENSTVO
Datum Št. dirke Kraj Organizator Država Posebni pravilnik Rezultati
12. 5. TR DP-01 Lukovica AMD Lukovica SLO Pravilnik  
9.6. TR DP-02 Salztiegel AMF AVT   REZULTATI 
10. 6.   TR DP-03 Salztiegel AMF AVT   REZULTATI
23. 6. TR DP-04 Jaska HMS HR   REZULTATI
19. 8. TR DP-05 Vransko AMD Lukovica SLO  

REZULTATI 1

REZULTATI 2

             

CROSS COUNTRY

DRŽAVNO PRVENSTVO
Datum Št. dirke Kraj Država Organizator   Rezultati
24. 3. XC DP-01 Buzet HR MK Buzet Posebni pravilnik REZULTATI
26. 5. XC DP-02 Žiri SLO Racing Klub Posebni pravilnik REZULTATI
23. 6. XC DP-03 Koper SLO MK Koper dirka je prestavljena na september!
22. 9. XC DP-04 Vransko SLO MZS    
6. 10. XC DP-05 Slovenj Gradec SLO MK Slovenj Gradec    
             

KARTING

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum

Št. dirke

Kraj

Organizator

Država

Posebni pravilnik

Rezultati

15. 4.

KK DP-01

Novi Marof

HAKS

HR

Posebni pravilnik

Prijavnica, Steza

REZULTATI

13. 5.

KK DP-02

Novi Marof

HAKS

HR

Posebni pravilnik 1

Posebni pravilnik 2

Prijavnica

REZULTATI

17. 6.

KK DP-03

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI

1. 7.

KK DP-04

Vransko

AKK Sportstil

SLO

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI

25. 8.

KK DP-05

Čedad

AKK Sportstil

ITA Posebni pravilnik REZULTATI

23. 9. 

KK DP-06

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

Posebni pravilnik

Prijavnica

 
             
POKALNO PRVENSTVO

Datum

Št. dirke

Kraj

Organizator

Država

Posebni pravilnik

25. 3. 

KK PP-01

Jesolo

AKK Sportstil

ITA

Posebni pravilnik

15. 4.

KK PP-02

Novi Marof

AKK Sportstil

HR Posebni pravilnik

PrijavnicaSteza

13. 5.

KK PP-03

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

Posebni pravilnik 1

Posebni pravilnik 2

Prijavnica

17. 6.

KK PP-04

Ptuj

AMD Ptuj

SLO

Posebni pravilnik

Prijavnica

1. 7.

KK PP-05

Vransko

AKK Sportstil

SLO

Posebni pravilnik

Prijavnica

25. 8.

KK PP-06

Čedad

AKK Sportstil

ITA Posebni pravilnik

16. 9. 

KK PP-07

Zrenjanin

AKK Sportstil

SRB

Posebni pravilnik

Prijavnica