Nacionalni koledar in rezultati 2018

MOTOKROS

DRŽAVNO PRVENSTVO

(+ PP MX 50)

Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati

11. 3. 

1. 4.**

MX DP-01 20/212  Prilipe pri Brežicah AMD Brežice

Pravilnik

Urnik

REZULTATI
31. 3. MX DP-02   Zabok - Hrvaška MK Zabok - HMS Pravilnik REZULTATI
6. 5.  MX DP-03 20/213 Škedenj AMD Slovenske Konjice Pravilnik REZULTATI
27. 5. MX DP-04   Stranska vas AMD Kolpa MXS    
24. 6. MX DP-05 20/214 Mačkovci AMD Štefan Kovač    
22. 9.* MX DP-06 20/216 Radizel AMD Orehova vas    
23. 9. MX DP-07 20/215 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični    

**dirka, načrtovana v nedeljo, 11. 3. v Prilipah, bo nadomeščena v nedeljo, 1. 4.

*dirka, načrtovana v nedeljo, 14. 10. v Radizelu, se prestavi na soboto, 22. 9.
Letna prijavnica MX DP
      

POKALNO IN REKREATIVNO PRVENSTVO 
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
10. 3. * MX PP-01   Prilipe pri Brežicah AMD Brežice    
20. 5. MX PP-01 20/345 Radizel AMD Orehova vas Pravilnik REZULTATI
3. 6. MX PP-02   Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični    
2. 9. MX PP-03   Škedenj AMD Slovenske Konjice    
9. 9. MX PP-04   Prilipe pri Brežicah AMD Brežice Pravilnik  

 *dirka, načrtovana v Prilipah v soboto, 10. 3. v Prilipah, bo nadomeščena v nedeljo, 9. 9.

Letna prijavnica MX PP in RT

SPEEDWAY

DRŽAVNO PRVENSTVO POSAMEZNIKI
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
1. 4. SW DP-01 50/200  Krško AMD Krško Posebni pravilnik REZULTATI
14. 4. SW DP-02 50/201 Ljubljana AMTK Ljubljana Posebni pravilnik REZULTATI
4. 8. SW DP-03 50/202 Petišovci ST Lendava    
             
POKALNO PRVENSTVO KLUBOV
Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
  SWE-01 Krško AMD Krško    
9. 6. SWE-02 Ljubljana AMTK Ljubljana Posebni pravilnik  
  SWE-03 Petišovci ST Lendava    


CHD - MINIMOTO, SKUTER, SUPERMOTO

DRŽAVNO PRVENSTVO, POKALNO IN REKREATIVNO TEKMOVANJE
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
6. 5.* MM/SK DP-01

12/219, 13/214,

23/238, 70/233

Raceland Irace Racing Team

Posebni pravilnik

Prijavnica

REZULTATI
20. 5. MM/SK DP-02

12/226, 13/215,

23/248, 70/249

Vrtojba GAS Vrtejba Posebni pravilnik  
3. 6. MM/SK DP-03   Vrtojba tba    
19. 8. MM/SK DP-04   Vransko AMD Lukovica    
9. 9. MM/SK DP-05   Krško tba    
14. 10. MM/SK DP-06   Slovenja vas tba    
             

CHD - CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM

DRŽAVNO PRVENSTVO

ALPE ADRIA CHAMPIONSHIP in SUPERSPORT 300 EUROPEAN CHAMPIONSHIP

Datum Št. dirke EMN Kraj Država Organizator Posebni pravilnik Rezultati
4.-6. 5. CHD DP-01 701/01 Slovakiaring SVK Lutec Racing Posebni pravilnik REZULTATI
29. 6.-1. 7. CHD DP-02 701/03  Pannoniaring MAD Lutec Racing    
27.-29. 7. CHD DP-03 701/04  Grobnik HR Lutec Racing    
31. 8.-2. 9. CHD DP-04 701/05  Red Bull Ring AVT Lutec Racing    
               

STARODOBNI MOTOCIKLIZEM

REKREATIVNO PRVENSTVO
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
19.-20. 5. SD PP-01 pozivna dirka 70/232 Središče ob Dravi Društvo starih vozil Središče ob Dravi

Posebni pravilnik

Tehnični pravilnik

Prijavnica

 
19. 8. Alpe Adria   Vransko AMD Lukovica    
             

TRIAL

DRŽAVNO IN REKREATIVNO PRVENSTVO
Datum Št. dirke EMN Kraj Organizator Država Posebni pravilnik Rezultati
12. 5. TR DP-01   Lukovica AMD Lukovica SLO Pravilnik  
9.6. TR DP-02   Salztiegel AMF AVT    
10. 6.   TR DP-03   Salztiegel AMF AVT    
23. 6. TR DP-04   Jaska HMS HR    
19. 8. TR DP-05   Vransko AMD Lukovica SLO    
               

CROSS COUNTRY

DRŽAVNO PRVENSTVO
Datum Št. dirke Kraj Država Organizator Rezultati
24. 3. XC DP-01 Buzet HR MK Buzet REZULTATI
26. 5. XC DP-02 Žiri SLO Racing Klub  
23. 6. XC DP-03 Koper SLO MK Koper  
22. 9. XC DP-04 Paha SLO MK Divji Petelini  
6. 10. XC DP-05 Slovenj Gradec SLO MK Slovenj Gradec  
           

KARTING

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum

Št. dirke

Kraj

Organizator

Država

Posebni pravilnik

Rezultati

15. 4.

KK DP-01

Novi Marof

HAKS

HR

Posebni pravilnik

Prijavnica, Steza

REZULTATI

13. 5.

KK DP-02

Novi Marof

HAKS

HR

Posebni pravilnik 1

Posebni pravilnik 2

Prijavnica

 

17. 6.

KK DP-03

Ptuj

AMD Ptuj

SLO    

1. 7.

KK DP-04

Vransko

AKK Sportstil

SLO    

25. 8.

KK DP-05

Čedad

AKK Sportstil

ITA    

23. 9. 

KK DP-06

Ptuj

AMD Ptuj

SLO    
             
POKALNO PRVENSTVO

Datum

Št. dirke

Kraj

Organizator

Država

Posebni pravilnik

Rezultati

25. 3. 

KK PP-01

Jesolo

AKK Sportstil

ITA

Posebni pravilnik

REZULTATI

15. 4.

KK PP-02

Novi Marof

AKK Sportstil

HR Posebni pravilnik

PrijavnicaSteza

 

13. 5.

KK PP-03

Novi Marof

AKK Sportstil

HR

Posebni pravilnik 1

Posebni pravilnik 2

Prijavnica

 

17. 6.

KK PP-04

Ptuj

AMD Ptuj

SLO    

1. 7.

KK PP-05

Vransko

AKK Sportstil

SLO    

25. 8.

KK PP-06

Čedad

AKK Sportstil

ITA    

16. 9. 

KK PP-07

Zrenjanin

AKK Sportstil

SRB