Koledar in tekmovanja 2024

MOTOKROS

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke               Kraj                        Organizator Posebni pravilnik Prijava Rezultati
28. 4. MX - 01 Prilipe AMD Brežice Pravilnik Prijava Rezultati
23. 6.  MX - 02 Mačkovci AMD Štefan Kovač Pravilnik Prijava  
31. 8.  MX - 03 Škedenj AMD Slovenske Konjice   Prijava  
22. 9.    15. 9. * MX - 04 Radizel AMD Orehova vas   Prijava  
13. 10. MX - 05 Radizel ŠD MX Akademija Sašo Kragelj   Prijava  
20. 10. MX - 06 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični   Prijava  

*Sprememba termina izvedbe tekmovanja

POKALNO PRVENSTVO

Datum                                                         Št. dirke                     Kraj   Organizator Posebni pravilnik Prijava Rezultati
6. - 7. 4.* MXP - 01 Prilipe AMD Brežice

Pravilnik

URNIK 6. 4. 2024

Prijava Rezultati
12. 5.  MXP - 02 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični Pravilnik Prijava Rezultati
7. 9. MXP - 03 Škedenj AMD Slovenske Konjice   Prijava  
28. 9. MXP - 04 Mačkovci AMD Štefan Kovač   Prijava  
* Dirka za evropsko consko prvenstvo EMX 65 in EMX 85. Pokalno prvenstvo se v razredih MXP 65 in MXP 85 ne izvede in ne točkuje.
PRESTOPI VOZNIKOV V MOTOKROSU

 

 

MINIMOTO, SKUTER, MINI GP, SUPERMOTO

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Prijava Rezultati
7. 4.  SMS - 01 Vrtojba GAS Vrtejba Pravilnik Prijava Rezultati
12. 5.  SMS - 02 Krško AMTK Koper Pravilnik Prijava Rezultati
2. 6. SMS - 03 Slovenja vas AMD Ptuj Pravilnik Prijava Rezultati
25. 8.  SMS - 04 Vransko AMD Domžale   Prijava  
29. 9. SMS - 05  Novi Marof HMS   Prijava  
13. 10. SMS - 06 Vrtojba AKK Šempeter   Prijava  

 

CESTNOHITROSTNI MOTOCIKLIZEM

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
15. - 17. 3. CHM - 01 Grobnik Društvo 2n'Race Pravilnik Rezultati
20. - 21. 4. CHM - 02 Pannonia Ring  Društvo 2n'Race Pravilnik Rezultati
22. - 23. 6. CHM - 03 Brno  Društvo 2n'Race Pravilnik  
20. - 21. 7. CHM - 04 Pannonia Ring  Društvo 2n'Race    
31. 8. - 1. 9.  CHM - 05 Slovakia Ring  Društvo 2n'Race    
4. - 6. 10. CHM - 06 Grobnik  Društvo 2n'Race    

 

KARTING

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
19. - 21. 4. KK - 01 Slovenja vas AMD Ptuj

Pravilnik

SR

Rezultati
18. - 19. 5. KK - 02 Novi Marof Haks Pravilnik Rezultati
26. - 28. 7. KK - 03 Vransko AKK Sportstil    
13. - 15. 9. KK - 04 Slovenja vas AMD Ptuj    

 

POKALNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
15. - 17. 3. KKP - 01 Jesolo AMF Pravilnik Rezultati
19. - 21. 4. KKP - 02 Slovenja vas AMD Ptuj

Pravilnik

SR

Rezultati
18. - 19. 5. KKP - 03 Navi Marof Haks Pravilnik Rezultati
14. - 15. 6. KKP - 04 Bruck AMF Pravilnik  
26. - 28. 7. KKP - 05 Vransko AKK Sportstil    
16. - 17. 8. KKP - 06 Slovakia Ring SMF    
13. - 15. 9. KKP - 07 Slovenja vas AMD Ptuj    

 

TRIAL

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Prijava Posebni pravilnik Rezultati
13. 04. TR - 01 Kočevje AMD Kočevje Prijava Pravilnik Rezultati
12. 05. TR - 02 Jaska HMS Prijava Pravilnik Rezultati
01. 06. TR - 03 Lukovica AMD Lukovica Prijava Pravilnik Rezultati
24. 08. TR - 04 Lukovica AMD Lukovica Prijava    
14. 09. TR - 05

Lukovica

Idrija

AMTK Koper Prijava    
28. 09. TR - 06 Mačkovci AMD Štefan Kovač Prijava    

 

SPEEDWAY

DRŽAVNO PRVENSTVO 

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
22. 06.  SW - 01 Lendava ŠD Speedway Team Lendava Pravilnik  
29. 09.  SW - 02 Lendava ŠD Speedway Team Lendava    
           

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO 250 CC

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
07. 04. SW - 01 Krško AMD Krško Pravilnik Rezultati
28. 07. SW - 02 Liberec ACCR    
07. 08. SW - 03 Pardubice ACCR    
24. 08. SW - 04 Liberec ACCR    
TBA SW - 05 Pardubice ACCR    
TBA SW - 06 Debrecen MAMS    
TBA SW - 07 Lonigo FMI    

 

 

 

POZIVNE, KVALIFIKACIJSKE IN OSTALE DIRKE

Datum Tekmovanje Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
26. 5. Slovenija classic TT Središče ob Dravi AMK Classic TT Središče ob Dravi

Pravilnik

Prijavnica za pozivno dirko

Prijavnica za HMS prvenstvo

Rezultati
4. 5. Individual Speedway Euro Championship (SEC) Krško AMD Krško Pravilnik Rezultati
2. 6.  ZLATI ZNAK MESTNE OBČINE KRŠKO IN POKAL FRANCA BABIČA Krško AMD Krško Pravilnik  
8. 9. European 250cc Pairs Speedway Championship Krško AMD Krško    

 

Oglasna sporočila