Koledar in tekmovanja 2024

MOTOKROS

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke               Kraj                        Organizator Posebni pravilnik Prijava Rezultati
28. 4. MX - 01 Prilipe AMD Brežice   Prijava  
23. 6.  MX - 02 Mačkovci AMD Štefan Kovač   Prijava  
31. 8.  MX - 03 Škedenj AMD Slovenske Konjice   Prijava  
22. 9. (Rezervni termin 13. 10.)  MX - 04 Radizel AMD Orehova vas   Prijava  

* 21. 4. Prosti termin za dodatno dirko                                                                            

 

POKALNO PRVENSTVO

Datum                                                         Št. dirke                     Kraj   Organizator Posebni pravilnik Prijava Rezultati
7. 4.* MXP - 01 Prilipe AMD Brežice   Prijava  
12. 5.  MXP - 02 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični   Prijava  
7. 9. MXP - 03 Škedenj AMD Slovenske Konjice   Prijava  
28. 9. MXP - 04 Mačkovci AMD Štefan Kovač   Prijava  
* Dirka za evropsko consko prvenstvo EMX 65 in EMX 85. Pokalno prvenstvo se v razredih MXP 65 in MXP 85 ne izvede in ne točkuje.
 

MINIMOTO, SKUTER, MINI GP, SUPERMOTO

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Prijava Rezultati
7. 4.  SMS - 01 Vrtojba GAS Vrtejba   Prijava  
12. 5.  SMS - 02 Krško AMTK Koper   Prijava  
2. 6. SMS - 03 Slovenja vas AMD Ptuj   Prijava  
25. 8.  SMS - 04 Vransko AMD Domžale   Prijava  
29. 9. SMS - 05  Novi Marof HMS   Prijava  
13. 10. SMS - 06 Vrtojba AKK Šempeter   Prijava  

 

CESTNOHITROSTNI MOTOCIKLIZEM

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
15. - 17. 3. CHM - 01 Grobnik Društvo 2n'Race Pravilnik  
20. - 21. 4. CHM - 02 Pannonia Ring  Društvo 2n'Race    
22. - 23. 6. CHM - 03 Brno  Društvo 2n'Race    
20. - 21. 7. CHM - 04 Pannonia Ring  Društvo 2n'Race    
31. 8. - 1. 9.  CHM - 05 Slovakia Ring  Društvo 2n'Race    
4. - 6. 10. CHM - 06 Grobnik  Društvo 2n'Race    

 

KARTING

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
19. - 21. 4. KK - 01 Slovenja vas AMD Ptuj    
18. - 19. 5. KK - 02 Novi Marof Haks    
26. - 28. 7. KK - 03 Vransko AKK Sportstil    
13. - 15. 9. KK - 04 Slovenja vas AMD Ptuj    

 

POKALNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
15. - 17. 3. KKP - 01 Jesolo AMF Pravilnik  
19. - 21. 4. KKP - 02 Slovenja vas AMD Ptuj    
18. - 19. 5. KKP - 03 Navi Marof Haks    
14. - 15. 6. KKP - 04 Bruck AMF    
26. - 28. 7. KKP - 05 Vransko AKK Sportstil    
16. - 17. 8. KKP - 06 Slovakia Ring SMF    
13. - 15. 9. KKP - 07 Slovenja vas AMD Ptuj    

TRIAL

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Prijava Posebni pravilnik Rezultati
12. 05. TR - 01 Jaska HMS      
01. 06. TR - 02 Lukovica AMD Lukovica      
24. 08. TR - 03 Lukovica AMD Lukovica      
14. 09. TR - 04 Idrija AMTK Koper      
28. 09. TR - 05 Mačkovci AMD Štefan Kovač      

 

POZIVNE, KVALIFIKACIJSKE IN OSTALE DIRKE

Datum Tekmovanje Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
25. 5. Slovenija classic TT Središče ob Dravi AMK Classic TT Središče ob Dravi    
4. 5. Individual Speedway Euro Championship (SEC) Krško AMD Krško    
8. 9. European 250cc Pairs Speedway Championship Krško AMD Krško    

 

Oglasna sporočila