Koledar in rezultati 2020

MOTOKROS

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
28. -29. 3. MX - 01* Prilipe pri Brežicah AMD Brežice    
12. 4.  MX - 02 Stranska vas AMD Kolpa MXS    
26. 4.  MX - 03 Požega (Hrvaška) HMS  skupna dirka SLO-HR  
30. 5. MX - 04 Radizel  AMD Orehova vas    
14. 6.  MX - 05** Sežana MK MX Race Motoclub    
21. 6.  MX - 06 Mačkovci AMD Štefan Kovač    
30. 8.  MX - 07 Škedenj AMD Slovenske Konjice  dirka se bo štela tudi za prvenstvo Alpe Adria  
13. 9. MX - 08 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični  skupna dirka SLO-HR  
4. 10. MX - 09 Radizel ŠD MX Akademija Sašo Kragelj    

*Dirka bo štela za DP le v razredih MX 125, MX 2, MX Open ter MX Veterani 1  in MX Veterani 2

** Dirka bo izvedena le v razredih MX 50, MX 65, MX 85 

  Letna prijavnica / Annual entry form
 

POKALNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
19. 4. MX PP - 01 Mačkovci AMD Štefan Kovač    
10. 5.  MX PP - 02 Škedenj AMD Slovenske Konjice    
17. 5.  MX PP - 03 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični    
5. 9.  MX PP - 04* Radizel AMD Orehova vas    
20. 9.  MX PP - 05 Stranska vas AMD Kolpa MXS    
*Datum dirke se lahko naknadno prestavi

 

SPEEDWAY

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
13. 4. SW - 01 Krško AMD Krško    
10. 5. SW - 02 Petišovci ST Lendava    
20. 9. SW - 03 Petišovci ST Lendava    

 

KARTING

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
20. - 22. 3. KK - 01 Jesolo (Italija) AKK Sportstil Pravilnik  
18. -  19. 4.  KK - 02 Slovenja vas AMD Ptuj    
27. - 28. 6. KK - 03 Slovenja vas AMD Ptuj    
24. - 26. 7. KK - 04 Vransko AKK Sportstil    
11. - 13. 9.  KK - 05*  Ptuj  AMD Ptuj    
*V primeru nastopa slovenskih voznikov na prvenstvu Academy Trophy, se dirka v razredih Rotax Max Junior in KZ2 ne bo štela za DP
 

POKALNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
20. - 22. 3. KK PP - 01 Jesolo (Italija) AMF Pravilnik  
24. - 26. 4. KK PP - 02 Ada Huja (Srbija) AMSS    
15. - 17. 5. KK PP - 03 Beograd (Srbija) AMSS    
5. - 7. 6. KK PP - 04 Čedad (Italija) AMF    
24 - 26. 7. KK PP - 05 Vransko  AKK Sportstil    
20. -23. 8. KK PP - 06 Bruck (Avstrija)      
11. - 13. 9. KK PP - 07 Ptuj AMD Ptuj    

 

TRIAL

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
23. 5.  TR - 01 Lukovica AMD Lukovica    
6. 6. TR - 02 Kočevje AMD Brežice    
22. 8.  TR - 03 Vransko AMD Lukovica    
29. 8. TR - 04 Verd Društvo GAS Vrtejba    
26. 9.  TR - 05 Idrija AMTK Koper    

 

MINIMOTO, SKUTER, MINIGP, SUPERMOTO

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
13. 4.  SMS - 01 Vrtojba  Društvo GAS Vrtejba    
10. 5. SMS - 02 Krško  AMTK Koper    
7. 6.  SMS - 03 Slovenja vas  AMD Ptuj    
23. 8. SMS - 04 Vransko  AMD Lukovica    
20. 9.  SMS - 05 tbc      
11. 10. SMS - 06 Vrtojba  AKK Šempeter    

 

CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Prijavnica Rezultati
30. - 31. 3. CHD - 01 Pannonia Ring (Madžarska) 2N'RACE    
24. - 25. 6. CHD - 02 Grobnik-Rijeka (Hrvaška) 2N'RACE    
6. - 7. 7. CHD - 03 Grobnik-Rijeka (Hrvaška) 2N'RACE    
24. - 25. 8. CHD - 04 Pannonia Ring (Madžarska) 2N'RACE    
19. - 20. 9. CHD - 05 Pannonia Ring (Madžarska)

2N'RACE

 

 

 

CROSS COUNTRY

DRŽAVNO PRVENSTVO

Datum Št. dirke Kraj Organizator Posebni pravilnik Rezultati
21. 3.  XC - 01 Sežana MK MX Race Motoclub    
18. 4.  XC - 02 Vransko MZS    
6. 6.  XC - 03 Dolina pod Kalom AMD Šentvid pri Stični    
20. 6.  XC - 04 Žiri MZS    
5. 9. XC - 05 Ribnik  MZS    
26. 9.  XC - 06 Mačkovci AMD Štefan Kovač    
10. 10.  XC - 07 Slovenj Gradec MZS  

 

 

MEDNARODNE DIRKE V SLOVENIJI

Datum Panoga Rang Kraj Organizator Posebni pravilnik

Rezultati

28. -29. 3. Motokros Evropsko prvenstvo Prilipe pri Brežicah AMD Brežice

Pravilnik

Urnik

 
             

Oglasna sporočila