Molnar nastopil v Nemčiji

Motokrosist Aljoša Molnar (TRK Tajfun šport) je v priprave pred začetkom sezone vključil tudi nastop na dirki v Nemškem Frankenbachu.

Na kvalifikacijskem treningu je v razredu MX2 v svoji skupini dosegel 10. čas, kvalifikacijsko dirko je slabo pričel, a po slabšem startu kmalu napredoval in do konca dirke prišel na 12. mesto.

S tem se je tudi uvrstil v super finale, kjer so nastopili skupaj vozniki razredov MX2 in MX1. Tudi v superfinalu mu štart ni najbolje uspel, a je z dokaj dobro vožnjo osvojil končno skupno 19. mesto, med vozniki razreda MX2 pa je bil sedmi.

V superfinalni vožnji se je med drugim pomeril tudi z dvema voznikoma, ki sta v vrhu svetovnega prvenstva, to sta Maximilian Nagl in Jeremy Seewer, ki sta tudi osvojila prvi dve mesti v superfinalu. Peter Irt (AMD Sitar racing), je bil v superfinalu 21.