Tehnični pregledi traktorjev na terenu v letu 2018

Od marca do novembra vsako leto AMZS organizira tehnične preglede traktorjev in traktorskih priklopnikov na različnih lokacijah po Sloveniji.

Posamezne poslovne enote bodo v določenih terminih izvajale tehnične preglede v krajih po Sloveniji. Informacije o točnih lokacijah in terminih so objavljene na oglasnih plakatih v širši okolici krajev, kjer se pregledi izvajajo. Za ogled lokacij in termine pregledov, ki jih izvajajo posamezne poslovne enote izberite vam najbližjo.

Ob opravljenem pregledu prejmete tudi darilo!

AMZS Ljubljana - termini še niso določeni

Pregledi so predvideni v zadnjih dneh junija. Točni termini bodo določeni naknadno.

Kraj Datum Ura
ZGORNJE PIRNIČE, Gostilna Mihovec    
TOPOL PRI MEDVODAH, Gostilna Dobnikar    
SMLEDNIK, OŠ Simona Jenka    
VODICE, Čistilna naprava Vodice - zbirni center odpadkov Vodice    
VODICE, Vojsko 9, kmetija Ahčin    
MEDVODE, KZ Medvode    

AMZS Kočevje

Kraj Datum Ura
MALA SLEVICA, Gostilna pri Kropcu ponedeljek, 26. 3. 13:00-18:00
ROB, Kulturni dom sreda, 28. 3. 10:00-13:00
TURJAK, Gasilski dom sreda, 28. 3. 14:00-17:00
VELIKE LAŠČE, Gasilski dom četrtek, 29. 3. 13:00-17:00
LIVOLD, Gasilski dom petek, 30. 3. 10:00–13:00
MORAVA, Gasilski dom petek, 30. 3. 14:00–15:30
KOČEVSKA REKA, Delavnica - bencinski servis petek, 30. 3. 16:00–17:30

AMZS Ribnica

Kraj Datum Ura
SODRAŽICA, Župnišče Sodražica   ponedeljek, 9. 4. 11:00 - 16:00 
ZAPOTOK, Gostilna Tabu  torek, 10. 4. 11:00 - 16:00
JURJEVICA, Gasilski dom  sreda, 11. 4. 11:00 - 16:00
SVETI GREGOR, Gasilski dom  četrtek, 12. 4. 11:00 - 16:00 
ŽIMARICE, Gostilna Pri Lukatu  petek, 13. 4. 11:00 - 16:00 
ORTNEK, Dnevni bar Matjak  sobota, 14. 4. 8:00 - 11:00 
HROVAČA, Gostilna Pri Andoljšku  ponedeljek, 16. 4. 10:00 - 12:00 
GORIČA VAS, Gasilski dom  ponedeljek, 16. 4. 13:00 - 15:00 
NEMŠKA VAS, Gasilski dom  ponedeljek, 16. 4. 16:00 - 18:00 
DOLENJI LAZI, Gasilski dom  torek, 17. 4. 10:00 - 12:00 
PETRINCI, Pri Kržetu  torek, 17. 4. 14:00 - 16:00 
DOLENJA VAS, Restavracija Tina četrtek, 19. 4. 11:00 - 17:00
MALI LOG, Riko Ekos petek, 20. 4. 14:00 - 18:00
MALI LOG, Riko Ekos sobota, 21. 4. 8:00 - 12:00

AMZS Dravograd

Kraj Datum Ura
MEŽICA, Kmetijska zadruga  sreda, 21. 3. 8:00 - 12:00 
ČRNA NA KOROŠKEM, Kmetijska zadruga  četrtek, 22. 3. 13:00 - 17:00 
LIBELIČE, Gasilski dom  petek, 23. 3. 13:00 - 17:00 
MUTA, Gasilski dom  sobota, 24. 3. 8:00 - 11:00 

AMZS Celje

Pregledi so predvideni ob koncu marca. Točni termini bodo določeni naknadno.

Kraj Datum, ura
PE Celje - Ljubljanska cesta 35 pon. do pet. od 7. do 20. ure, sob. od 7. do 12. ure

AMZS Šempeter v Savinjski dolini

Tehnični pregledi traktorjev se v Šempetru izvajajo v poslovni enoti AMZS.

Kraj Datum, ura
PE Šempeter v Savinjski dolini - Rimska cesta 98b pon. do pet. od 7. do 20. ure, sob. od 7. do 12. ure

AMZS Kranj - termini še niso določeni

Pregledi so predvideni v sredini maja. Točni termini bodo določeni naknadno.

Kraj Datum Ura
GOLNIK, Pr'Primožk    
NAKLO, Biotehnični center Naklo    
HRASTJE, Agromehanika Kranj    

AMZS Koper

Kraj Datum Ura
NOVA VAS NAD DRAGONJO, pred gasilskim domom sobota, 19. 5. 11:00-13:00
KOŠTABONA, šotor, nogometno igrišče sobota, 26. 5. 8:00-10:00
ŠMARJE PRI KOPRU, dvorišče oljarne Santomas sobota, 26. 5. 11:00-13:00
BREZOVICA PRI GRADINU, pred gasilskim domom sobota, 2. 6. 8:30-12:00

AMZS Nova Gorica

Kraj Datum, ura
PE Nova Gorica - Polje 4, Šempeter pri Gorici pon. do pet. od 8. do 18. ure, sob. od 8. do 12. ure

AMZS Vipava

Kraj Datum Ura
PLANINA, na igrišču sobota, 7. 4. 8:00-10:30
BATUJE, na igrišču sobota, 7. 4. 13:30-16:00
DOLGA POLJANA, na igrišču sobota, 14. 4. 8:00-9:00
BUDANJE, na igrišču sobota, 14. 4. 10:00-11:30
ERZELJ, pri domu krajanov sobota, 14. 4. 13:30-14:30
VELIKO ŽABLJE, ob igrišču sobota, 21. 4. 8:00-10:30
POTOČE, na parkirišču sobota, 21. 4. 13:00-15:30
DOLENJE, pri kinološkem društvu sobota, 21. 4. 16:30-18:00
BRANIK, pri kulturnem domu sobota, 28. 4. 8:00-15:30
ŠMARJE, pri gasilskem domu sobota, 5. 5. 8:00-11:30
ČRNIČE, pri podjetju Podgornik sobota, 5. 5. 13:30-17:00
LOKAVEC, pri dvorani četrtek, 10. 5. 17:00-19:00
GOJAČE, pri podjetju Birsa sobota, 12. 5. 8:00-12:00
PODNANOS, pred domom krajanov sobota, 19. 5. 8:00-13:00
GOČE, pred šolo sobota, 19. 5. 14:30-16:30
GABERJE sobota, 26. 5. 8:00-9:00
OTLICA, pri bifeju sobota, 26. 5. 12:00-14:30
VRHPOLJE, na igrišču sobota, 26. 5. 15:30-17:30
PODKRAJ, pri šoli sobota, 2. 6. 8:00-12:00
COL, pri podjetju (bivša Alpina) sobota, 2. 6. 14:00-17:00

AMZS Črnomelj

Kraj Datum Ura
ADLEŠIČI, Gasilski dom torek, 3. 4. 10:00 - 17:00 
PRELOKA, Gasilski dom sreda, 4. 4. 11:00 - 17:00 
SINJI VRH, Gasilski dom četrtek, 5. 4. 12:00 - 17:00 
ŠTREKLJEVEC, Gasilski dom petek, 6. 4. 8:00 - 17:00
VINICA, Kamp Vinica sobota, 7. 4. 8:00 - 17:00 
CEROVEC, Pri Staniševih ponedeljek, 9. 4.  12:00 - 17:00 
SEMIČ, Gasilski dom torek, 10. 4. 8:00 - 17:00 
SUHOR, Gostilna Majs sreda, 11. 4.  8:00 - 17:00 
LOKVICA, Športno igrišče četrtek, 12. 4.  10:00 - 17:00 
METLIKA, Mestni log petek, 13. 4. 8:00 - 17:00 
PODZEMELJ, Ob nogometnem igrišču sobota, 14. 4. 8:00 - 14:00 
GRIBLJE, Športno igrišče ponedeljek, 16. 4. 12:00 - 17:00 
ROSALNICE, Tri Fare torek, 17. 4. 12:00 - 17:00 
SLAMNA VAS, Športno igrišče sreda, 18. 4. 8:00 - 12:00 
RADOVICA, Športno igrišče sreda, 18. 4. 13:00 - 17:00 
DRAŠIČI, Pri Simoniču petek, 20. 4. 10:00 - 17:00 
DRAGATUŠ, pri osnovni šoli sobota, 21. 4. 8:00 - 15:00 

AMZS Otočec

Kraj Datum Ura
ŠKOCJAN, Gostilna Marinčič četrtek, 29. 3. 9:00 - 17:00 
ZAMEŠKO, Mizarstvo Cvelbar petek, 30. 3. 8:00 - 12:00 
OSTROG, Gasilski dom petek, 30. 3. 14:00 - 17:00 
OREHOVICA, Gasilski dom sobota, 31. 3. 8:00 - 13:00 
ŠENTJERNEJ, Vulkanizerstvo Kovačič torek, 3. 4. 8:00 - 17:00
BRUSNICE, Gostilna Hudoklin sreda, 4. 4.  8:00 - 12:00 
VELIKI SLATNIK, Bife Poni sreda, 4. 4. 14:00 - 16:30 
STOPIČE, Gasilski dom četrtek, 5. 4. 10:00 - 16:00
PODGRAD, Gasilski dom petek, 6. 4. 8:00 - 12:00
JURNA VAS, Mizarstvo Tršinar petek, 6. 4. 14:00 - 17:00
GOR. VRHPOLJE, Gasilski dom sobota, 7. 4. 8:00 - 13:00
GABERJE, Gostilna Hudoklin ponedeljek, 9. 4. 8:00 - 10:00 
DOLŽ, Center Može ponedeljek, 9. 4. 12:00 - 16:00 

AMZS Maribor

Kraj Datum Ura
CERKVENJAK, Avto Anželj torek, 3. 4. 8:00-10:00
BENEDIKT, kmetijska zadruga torek, 3. 4. 12:00-14:00
SV. ANA, BB Bar sreda, 4. 4. 8:00-10:00
JUROVSKI DOL, kmetijska zadruga sreda, 4. 4. 12:00-14:00
BRUNŠVIK, dom krajanov četrtek, 5. 4. 8:00-10:00
STARŠE, športni park čertek, 5. 4. 12:00-14:00
ZG. KUNGOTA, kmetijska zadruga petek, 6. 4. 8:00-10:00
PESNICA PRI MARIBORU, kmetijska zadruga petek, 6. 4. 12:00-14:00
OREHOVA VAS, AMD Orehova vas ponedeljek, 9. 4. 8:00-10:00
STOGOVCI, kmetijska zadruga torek, 10. 4. 8:00-12:00
APAČE, kmetijska zadruga torek, 10. 4. 13:00-15:00
SP. IVANJCI, kmetijska zadruga sreda, 11. 4. 8:00-10:00
JAKOBSKI DOL, kmetijska zadruga sreda, 11. 4. 12:00-14:00
RADENCI, kmetijska zadruga četrtek, 12. 4. 8:00-10:00
SP. ŠČAVNICA, kmetijska zadruga četrtek, 12. 4. 12:00-14:00
FALA, Avtomehanika Janko Vranc s.p. četrtek, 19. 4. 8:00-10:00 
SELNICA OB DRAVI, hladilnica četrtek, 19. 4. 12:00-14:00
GRADIŠČE, šola sobota, 21. 4. 8:00-12:00
BRUNŠVIK, dom krajanov četrtek, 3. 5. 8:00-10:00
STARŠE, športni park četrtek, 3. 5. 12:00-14:00
ZG. KUNGOTA, kmetijska zadruga petek, 4. 5. 8:00-10:00
PESNICA PRI MARIBORU, kmetijska zadruga petek, 4. 5. 12:00-14:00
OREHOVA VAS, AMD Orehova vas ponedeljek, 7. 5. 8:00-10:00
CERKVENJAK, Avto Anželj torek, 8. 5. 8:00-10:00
BENEDIKT, kmetijska zadruga torek, 8. 5. 12:00-14:00
SV. ANA, BB bar sreda, 9. 5. 8:00-10:00
JUROVSKI DOL, kmetijska zadruga sreda, 9. 5. 12:00-14:00
RADENCI, kmetijska zadruga četrtek, 10. 5. 8:00-10:00
SP. ŠČAVNICA, kmetijska zadruga četrtek, 10. 5. 12:00-14:00
SMOLINCI, bistro Ploj petek, 11. 5. 8:00-10:00
STOGOVCI, kmetijska zadruga torek, 15. 5. 8:00-12:00
APAČE, kmetijska zadruga torek, 15. 5. 13:00-15:00
SP. IVANJCI, kmetijska zadruga sreda, 16. 5. 8:00-10:00
JAKOBSKI DOL, kmetijska zadruga sreda, 16. 5. 12:00-14:00
OREHOVA VAS, AMD Orehova vas ponedeljek, 4. 6. 8:00-10:00

AMZS Murska Sobota

Kraj Datum Ura
GANČANI, Vaški dom - ŠRC sobota, 10. 3. 7:00–15:00
LIPA, Vaški dom torek, 13. 3. 8:00–16:00
BRATONCI, KS Bratonci sreda, 14. 3. 8:00–11:00
BELTINCI, Občina Beltinci sreda, 14. 3. 12:00–16:00
IŽAKOVCI, Gasilski dom četrtek, 15. 3. 8:00–16:00
TROPOVCI, Gasilski dom petek, 16. 3. 8:00–13:00
KOROVCI, Okrepčevalnica "Pri Zlatki", Korovci 26 sobota, 17. 3. 7:00–15:00
GEDEROVCI, Market Gederovci torek, 20. 3. 8:00–11:00
SKAKOVCI, Okrepčevalnica "Püngrad", Skakovci 18a torek, 20. 3. 12:00-16:00
MELINCI, Oštarija Kovač sreda, 21. 3. 8:00–16:00
LIPOVCI, Kava bar Petra Erjavec s.p. četrtek, 22. 3. 9:00–16:00
TEŠANOVCI, Agromarket, okrepčevalnica Branko Cipot petek, 23. 3. 8:00–16:00
SERDICA, Gasilski dom sobota, 24. 3. 7:00–15:00
PUCONCI, Timo d. o. o. torek, 27. 3. 8:00–13:00
GERLINCI, Okrepčevalnica "Raužica Bettina" sreda, 28. 3. 8:00–13:00
MOTVARJEVCI, Gostilna Puhan, Motvarjevci 36 četrtek, 29. 3. 8:00–15:00
VEČESLAVCI, Mega bar sreda, 4. 4. 8:00–16:00 
SELO,  Janez Grabar, Selo 34 četrtek, 5. 4. 8:00-12:00 
PROSENJAKOVCI, Vaško gasilski dom sobota, 7. 4. 7:00–15:00
LEMERJE, Kmetijski center Lemerje torek, 10. 4. 8:00-11:00
PREDANOVCI, Športni center Predanovci torek, 10. 4. 12:00–16:00
GORNJI SLAVEČI, Gostilna Sabo sreda, 11. 4. 8:00–13:00
OTOVCI,  Dnevni bar Sašo Kovač sobota, 14. 4. 7:00–15:00
BEZNOVCI, Jelenov hram torek, 17. 4. 8:00–16:00
SEBEBORCI, Gasilski dom sreda, 18. 4. 8:00–13:00
BODONCI, Okrepčevalnica Špilak četrtek, 19. 4. 8:00–12:00
FILOVCI, ŠD Filovci, Filovci 53b sreda, 25. 4. 8:00–16:00

AMZS Ptuj

Kraj Datum Ura
MOŠKANJCI, Gasilski dom Petek, 2.3. 7.30—9.30
MALA VAS, Bar Žgajar Petek, 2.3. 10.00—11.30
STOJNCI, Gasilski dom Petek, 2.3. 11.45—12.30
MEZGOVCI OB PESNICI, Gasilski dom Petek, 2.3. 13.00—13.45
MARKOVCI, Počivališče v občini Markovci Sobota, 3.3. 7.30— 9.00
BUKOVCI, Vulkanizerstvo Kolarič Sobota, 3.3. 9.30—12.00
FORMIN, Gasilski dom Sobota, 3.3. 12.30—13.30
GEREČJA VAS, Gasilski dom Ponedeljek, 5.3. 7.30—9.30
ZG.JABLANE, Žaga Cesar Ponedeljek, 5.3. 10.00—11.00
PLETERJE, Prevozništvo Medol Ponedeljek, 5.3. 11.30-12.30
ŠIKOLE, Gostilna Kureš Ponedeljek, 5.3. 13.00—13.30
SESTRŽE, Dom krajanov Torek, 6.3. 7.30—9.00
NJIVERCE, Kmetija Valentan Torek, 6.3. 9.30—12.00
LOVRENC NA DR. POLJU, Igrišče - športni park Torek, 6.3. 12.30—15.00
DOBRINA, Kmetija Kolar Sreda, 7.3. 7.40—8.15
MAJŠPERK, Gasilski dom Sreda, 7.3. 9.00—10.30
STOPERCE, Litož Sreda, 7.3. 11.00—13.00
APAČE, Gasilski dom Sreda, 7.3. 13.30—14.00
TRŽEC, Gasilski dom Četrtek, 8.3. 7.30—9.30
SELA, Gasilski dom Četrtek, 8.3. 10.00—10.30
ZG. HAJDINA, Prevozništvo Vogrinec Četrtek, 8.3. 11.00—12.00
TRNOVSKA VAS, Kmetijska zadruga Petek, 9.3. 7.30—8.00
DESTRNIK, Gasilski dom Petek, 9.3. 8.30— 9.00
SPODNJI VELOVLEK, Gasilski dom Petek, 9.3. 9.30—10.00
PREPOLJE, Dom krajanov Petek, 9.3. 10.45—13.00
GRAJENA, Gasilski dom Sobota, 10.3. 7.30—8.30
VITOMARCI, Parkirišče večnamenska dvorana Sobota, 10.3. 9.00—9.30
POLENŠAK, Igrišče na Polenšaku Sobota, 10.3. 10.00—11.00
ŽETALE, Gasilski dom Ponedeljek, 12.3. 7.40—8.30
PODLEHNIK, Lovski dom Ponedeljek, 12.3. 9.00—10.00
VIDEM PRI PTUJU, Kmetijska zadruga Ponedeljek, 12.3. 10.30—11.30
JURŠINCI, Lovski dom Torek, 13.3. 7.30—8.30
DORNAVA, Kmetijska zadruga Torek, 13.3. 9.00—10.30
ZG. LESKOVEC, Gasilski dom Torek, 13.3. 11.00—12.30
ZAVRČ, Trgovina Haložanka Sreda, 14.3. 7.40—10.00
CIRKULANE, Kmetijska zadruga Sreda, 14.3. 10.30—12.30
NOVA VAS PRI MARKOVCIH, Servis Kekec Sreda, 14.3. 13.00—14.00

 

Vam je pripravljena vsebina pomagala?

Imate še dodatna vprašanja, pripombe, komentarje? Pišite nam in pomagali vam bomo.

Pišite nam